Polikliniğimiz Görkemli Bir Tören İle Açıldı.
11 Mayıs 2011

Gaziosmanpaşa da muhteşem bir tören ile açılışı gerçekleşen Dentoria Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, son teknolojik yenilikler ile göz kamaştırıyor.

Dentoria Açılış Töreni : 1998 Yılından beri hizmet veren deneyimli kadrosuyla 3 yıldır GOPaşa hükümet konağının yanında ki DENTORIA AĞIZ ve DİŞ sağlığında hizmet veren kurumumuzun resmi açılışını 28 Mayıs 2011 cumartesi GOPaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol un katılımıyla gerçekleşmiştir. Katılımlarınıdan dolayı Belediye Başkanımız Dr. Erhan Erol Beye ve tüm GOPaşa halkına teşekkürlerimizi bildiririz..

Açılışa Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, hastane yönetim tam kadrosu, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları, Tümsiad Genel Başkanı Hasan Sert, İstanbul Genel Başkanı Eyüp Topal, siyasi partilerin ilçe teşkilatların telgraf ve temsilcileri ile temsil edilirken, çok sayıda basın mensubu ve vatandaşın da iştirak ettiği açılışta, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği tam kadro olarak temsil edildi.

Dentoria Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ’nin resmi açılış konuşmasında Sağlıklı Ağız ve dişlerin önemine vurgu yaparak başlayan Mesul Müdür Muhammed Selçuk Gül, Kurumumuz dişe dair ne varsa sloganı ile alt yapısını kurmuş 800 metrekare ve 10 üniteli her bir branşta uzman hekimlerce hizmet veren Dentoria Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Gaziosmanpaşa da 24 saat hizmet verdiklerini bildirdi.

Kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Erhan Erol ise, hastane yönetimine bu güzel sağlık kompleksi için teşekkür ederek açılışı gerçekleştirdi.

Açılış etkinlikleri süresince Çukurçeşme caddesi ve Gaziosmanpaşa meydanın da, diş elbisesi giyen animatörler ve palyaçolarla etkinlikler düzenlenerek çocuklara balon dağıtımı ve mehter takımı ile Gaziosmanpaşalılara Mehter Marşı ziyafeti verildi.

Diğer Haberler