Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Özellikle diş tedavilerinin yurt dışında maliyetlerinin yüksek olması ve ülkemizdeki fiyat kalite performansının kalite lehinde olması bizleri cazip hale getiriyor.

Özellikle yurt dışından gelen hastaların Türkiye’de kalacağı süreyi göz önünde bulundurarak implant ve her türlü estetik protezler de dahil olmak üzere tüm diş tedavi hizmetlerinin en hızlı şekilde tamamlanması için tedavi planlaması titizlikle yapılmalıdır.

Ülkemizde verilen tüm diş tedavi hizmetlerinde herhangi bir sorun yaşanması halinde, hastanın memnuniyeti için hizmet tekrarı yapılmalıdır.

Sağlık Turizmi

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan Türkiye, kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyada ilk yedi ülke arasına girmektedir. Bu sebeple Sağlık Turizmi denilince Türkiye akla gelen ilk ülkelerden biri olarak görülmektedir. Türkiye içerisinde en önemli turistik mekanlardan birisi de İstanbul’dur. Yurt dışından gelen hastaların tedavi süresince İstanbul’da konaklama ve turistik yerlerin tanınmasına vesile olmak sektörün gelişimine ciddi katkı sağlayacaktır. Yurt dışında diş tedavi hizmetlerinin Türkiye’ye göre çok daha pahalı olduğunun farkındayız. Diş tedavileri ve turistik amaçlarla İstanbul’a tüm Dünya’yı bekliyoruz.

Tanıtım Filmi Doktorunuza Sorun Sizi Arayalım Online Randevu Çocuklar İçin